Dying Light - Misje dodatkowe, opis, poradnik

Poradnik do Dying Light: opis przejścia wszystkich misji pobocznych i zadań dodatkowych.

Witamy w części poradnika do Dying Light poświęconemu zadaniom dodatkowym. Po ukończeniu prologu, a konkretnie po wykonaniu misji fabularnej o nazwie "Pierwsze zadanie" zyskasz większą swobodę w przemieszczaniu się po mieście oraz możliwości wykonywania misji opcjonalnych. Warto je wypełniać, ponieważ w nagrodę otrzymujemy nie tylko gotówkę czy cenne przedmioty, ale także zdobywamy doświadczenia umożliwiające rozwój głównego bohatera.

Zadania dodatkowe są najczęściej oznaczane na mapie białym wykrzyknikiem (chociaż czasami oznaczone nimi osoby chcą po prostu zamienić z nami parę słów). Po przyjęciu zadania dodatkowego pojawia się ono w naszym dzienniku, gdzie możemy aktywować jego znacznik. Spowoduje to zaznaczenie miejsca lub osoby, do której mamy dotrzeć, na mapie.

Oprócz typowych zadań dodatkowych w trakcie eksploracji natkniesz się też na oznaczone na niebiesko generowane losowo sytuacje. Najczęściej polegają na uratowaniu komuś życia przed zombie. Je także warto wypełniać dla wspomnianych wcześniej korzyści.

*

Spis treści

[Ta sekcja jest na bieżąco aktualizowana.]

Powrót do spisu treści: Dying Light - Poradnik, Solucja - kompletny opis przejścia gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami