Pierwsze fragmenty rozgrywki z The Legend of Zelda na Wii U

Gra zadebiutuje w 2015 roku. Przed jej premierą ukaże się też nowy Star Fox.

Podczas gali The Game Awards w Las Vegas przedstawiciele Nintendo zaprezentowali pierwsze fragmenty rozgrywki z nowej odsłony The Legend of Zelda.

Akcja osadzona jest w otwartym, rozległym świecie. W eksploracji i przemieszczaniu się bohaterowi pomaga między innymi wierny wierzchowiec. Link może też używać żagla jako spadochronu, by bezpiecznie i szybko zejść ze szczytu góry.

Materiał ukazuje między innymi nieco walki, choć wyłącznie z użyciem łuku. Bohater będzie w stanie strzelać do wrogów nie zsiadając z konia. Kiedy zeskoczy z jego grzbietu, będziemy mogli aktywować spowolnienie czasu, które przez chwilę pozwoli oddać celny strzał.

Nowa część The Legend of Zelda trafi na Wii U w przyszłym roku. Shigeru Miyamoto zaznaczył także, że jeszcze przed premierą tej produkcji do rąk graczy trafi kolejna część cyklu zręcznościowych strzelanek Star Fox.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami