Tryb zombie wróci w Call of Duty: Advanced Warfare - raport

Jest też nowy trailer z aktorami.

Z ujawnionego przedwcześnie materiału wideo wynika, że studio Sledgehammer Games planuje dodanie czwartego trybu rozgrywki do Call of Duty: Advanced Warfare - walk z zombie.

Trailer zamieszczono w serwisie społecznościowym Reddit, ale został natychmiast usunięty. Można go jeszcze znaleźć w YouTube, ale z oglądaniem lepiej się pośpieszyć.

Wideo przedstawia bohatera osaczonego przez hordy zombie, salwującego się ucieczką z powodu braku amunicji. Po karkołomnym biegu z pomocą nadlatuje helikopter, a jeden z żołnierzy pyta: „Czy zostałeś ugryziony?”

Całość przypomina poprzednie trailery Advanced Warfare z widokiem z oczu bohatera, lecz nie prezentuje żadnych ujęć z rozgrywki, więc tryb zombie nadal należy traktować z przymrużeniem oka.

Potyczki z nieumarłymi to już dobrze znany element serii, wprowadzony po raz pierwszy w Call of Duty: World at War. Jednak dla najnowszej odsłony serii ogłoszono już „standardowy” tryb kooperacji z żywymi przeciwnikami.

Activision opublikowało także drugi trailer, z udziałem prawdziwych aktorów. W dynamicznych i nieco chaotycznych ujęciach zobaczyć można Taylora Kitscha („John Carter”) i Emily Ratajkowski. Reżyserem jest Peter Berg („Battleship: Bitwa o Ziemię”).

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Posiadacze zamówień przedpremierowych zagrają dzień wcześniej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami