Premierowy zwiastun The Sims 4 prezentuje różne typy osobowości

Gra ukaże się 4 września.

Pełna energii kobieta, głupek, kumpel, wolny duch, koleś, primadonna i dziwak - to tylko niektóre typy osobowości, jakie postanowiło zaprezentować Electronic Arts w premierowym zwiastunie The Sims 4.

Gra ukaże się 4 września na PC, także w polskiej wersji językowej. Najnowszy trailer skupia się na jednym z promowanych w tej odsłonie elementów: wyjątkowych osobowościach simów, tworzonych za pomocą rozbudowanego edytora.

„Po raz pierwszy będziecie mogli wręcz rzeźbić swoich simów jak w glinie, kształtując ręcznie poszczególne fragmenty ich ciała” - zapewniali deweloperzy w maju.

„Kontroluj umysł, ciało i serce” - czytamy w opisie filmu. Jednak poza samymi bohaterami, otrzymamy także większą kontrolę nad budowanymi domami. Twórcy umożliwiają automatyczne „przeciąganie” i meblowanie całych pomieszczeń.

Twórcy nowej odsłony serii nie znaleźli jednak czasu na inne elementy. W The Sims 4 zabraknie między innymi basenów i etapu życia jako małe dziecko. Otrzymamy za to wsparcie dla modyfikacji tworzonych przez graczy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami