Ogłoszono wszystkie platformy docelowe dla FIFA 15

Wii, Vita i 3DS, ale bez Wii U.

Electronic Arts opublikowało pełną listę platform sprzętowych, na jakich ukaże się FIFA 15 w dniu premiery we wrześniu tego roku.

1

Nie zabrakło oczywiście wersji PlayStation 4, Xbox One i PC, zapowiedzianych i przetestowanych już przez Eurogamer. Warto zauważyć, że edycja na komputery osobiste po raz pierwszy bazuje na nowym silniku - Ignite.

Na liście znalazły się także odsłony na PlayStation 3, X360, przenośne 3DS oraz PS Vita, a nawet na Wii.

EA wymienia ten drugi zestaw osobno. Konsole te otrzymają „wersję Fify 15”, ale nie wszystkie opcje ze sprzętu nowej generacji i PC. „Nie wszystkie funkcje będą dostępne na wszystkich platformach” - napisał wydawca.

Zgodnie z przewidywaniami, fani piłki nożnej nie zagrają w nową grę na Wii U.

Ogólnie, lista przypomina platformy z ubiegłego roku, poza urządzeniami mobilnymi i PlayStation 2, gdzie seria ukazywała się od 2000 roku.

FIFA 14 na PlayStation 3, X360 i PC różniła się pod względem rozgrywki i grafiki od odsłon nowej generacji. Grę krytykowano na PS Vita, gdzie ograniczono się do zaktualizowania składów i koszulek.

Na pudełkach wersji 3DS, Vita i Wii znaleźć można napis „Legacy Edition”, ale nie jest jeszcze jasne, jakie różnice planują twórcy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami