Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 15 zaktualizowana na PC i konsolach

Poprawki i realistyczne twarze.

Electronic Arts opublikowało trzecią aktualizację symulatora FIFA 15 na PC i konsolach obecnej generacji. Łatki doczekały się też wersje PlayStation 3 i Xbox 360.

Główna nowość to realistyczne twarze piłkarzy z trzech zespołów pierwszej ligi angielskiej: Leicester City, Burnley i Queens Park Rangers. Drużyny Orlando City i New York City z MLS otrzymały stroje, zawodników i naszywki w FIFA Ultimate Team.

Wśród mniejszych poprawek wymieniono usprawnienia w zachowaniu defensywy przy lobowaniu, zmiany w ustawieniach kamer na niektórych stadionach czy poprawki „ogólnej stabilności” w trybie kariery.

Rozwiązano kilka usterek w Ultimate Team, w tym podczas otrzymywania zaproszeń i kończenia meczów. Pełną listę usprawnień znaleźć można na oficjalnym forum dyskusyjnym.

„Najnowsza symulacja piłki nożnej od Electronic Arts okazuje się grą sprawiającą dobre wrażenie, ale zbyt mocno powiela rozwiązania i tryby znane z poprzednich części, nie oferując tak naprawdę wyjątkowej świeżości” - napisał Jerzy w recenzji gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

FIFA 15

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii, PC, Nintendo 3DS

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze