Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najnowsza aktualizacja do FIFA 15 poprawia strzały i pracę bramkarzy

Oraz szereg mniejszych błędów.

Studio EA Sports opublikowało kolejną aktualizację gry FIFA 15, obiecując między innymi poprawę strzałów oraz pracy bramkarzy. Jak wynika z wpisu na oficjalnym forum, łatka jest już dostępna na PC i PlayStation 4, a wkrótce trafi także na Xbox One.

Patch balansujący rozgrywkę staje się powoli coroczną tradycją i nie inaczej jest w przypadku najnowszej odsłony serii. Część graczy już po premierze narzekało, że strzały są zbyt słabe i niecelne w przypadku większości zawodników, co często prowadziło do kuriozalnych sytuacji.

Również głośno reklamowane zmiany w mechanice pracy bramkarzy nie zostały do końca dopracowane. Pojawiły się nowe animacje i lepsze reakcje, ale golkiperów można lobować z okolic linii środkowej, a piłkarze na tej pozycji chyba zbyt często „wypluwają” piłkę przed siebie.

Poprawiono także szereg mniejszych usterek, między innymi w legendarnym poziomie trudności, w trybie kariery czy w warstwie oprawy graficznej na Xbox One. Pełna lista na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze