Testy Final Fantasy 14: Realm Reborn na PS4 otwarte dla wszystkich chętnych

Do 7 kwietnia.

Square Enix otworzyło bramy do krainy Eorzea - testy sieciowego Final Fantasy 14: Realm Reborn dostępne są na PlayStation 4 dla wszystkich zainteresowanych.

Otwarta, druga faza testów potrwa do 7 kwietnia, do 10 rano - informuje producent. Gracze dołączą do wspólnych serwerów, dzielonych z posiadaczami edycji PC i PlayStation 3.

Wszystkie postacie i postępy będzie można przenieść następnie do pełnej wersji, gdy gra zadebiutuje oficjalnie w sklepach - 14 kwietnia. Posiadacze zamówień przedpremierowych przystąpią do rozgrywki trzy dni wcześniej.

Tytuł w edycji beta pobrać można z PlayStation Store, a następnie zalogować się za pomocą konta Square Enix lub założyć nowe.

Final Fantasy 14: A Realm Reborn to nowa wersja MMO, które zadebiutowało w 2010 roku. Wprowadzone zmiany i poprawki to m.in. nowy silnik, usprawniony interfejs i zupełnie inna linia fabularna.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami