Pierwsze screeny z Alien: Isolation

Bez obcych, ale z czujnikiem ruchu.

W Internecie pojawiły się kolejne ujęcia z niezapowiedzianego jeszcze oficjalnie Alien: Isolation. Po grafikach koncepcyjnych nadszedł czas na zrzuty z rozgrywki.

Cztery widoczne poniżej obrazki pojawiły się wczoraj w nocy na Twitterze. Eurogamer zdołał potwierdzić, że rzeczywiście pochodzą z projektu studia Creative Assembly z serii Alien. Według nieoficjalnych doniesień, główną bohaterką tej produkcji ma być Amanda Ripley, córka Ellen Ripley, uwiecznionej w filmach przez Sigourney Weaver.

Screeny prezentują wnętrze futurystycznej instalacji oraz charakterystyczny czujnik ruchu. Serwis Kotaku sugerował w październiku, że jako gatunek wybrano strzelankę z elementami skradania, na podobieństwo elementów z Dishonored czy BioShock. Nazwę Alien: Isolation zastrzegła niedawno wytwórnia filmowa Twentieth Century Fox.

Isolation ukaże się podobno na konsolach nowej generacji (oraz zapewne na PC). Sega - właściciel studia Creative Assembly i wydawca gry - odmówiła udzielenia komentarza.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami