Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Obcy: Izolacja opublikowali pierwszą grafikę z nowej strzelanki

Są odniesienia do innych gier Segi.

  • Creative Assembly poszukuje ludzi do prac nad nową strzelanką
  • Ujawniono pierwszą ilustracja związana z projektem
  • Gra jest „ambitnym tytułem multiplayerowym”

Creative Assembly opublikowało grafikę, związaną z nowym projektem zespołu, który odpowiedzialny był za powstanie Obcy: Izolacja.

Na obrazku umieszczono informację, podkreślającą, że ilustracja „nie przedstawia faktycznego gameplayu”. Nie zabrakło jednak odniesień do innych gier firmy Sega - właściciela studia - w tym do produkcji z jeżem Sonikiem.

Grafika sugeruje, że powstający tytuł będzie osadzony w realiach science-fiction. Jest też broń z elementami, które widoczne były na pistolecie, jaki pojawił się na obrazku sprzed blisko trzech lat, gdy ogłaszano start rozwoju pozycji.

Samą ilustrację dołączono do udostępnionego na Twitterze wpisu, w którym deweloperzy zachęcają zainteresowanych do aplikowania na różne stanowiska w firmie. Ekipa poszukuje bowiem chętnych do prac nad grą, do której odnosi się screen.

„Chcesz postawić sobie wyzwanie i odcisnąć swoje piętno na czymś radykalnie innym w gatunku FPS? Jeżeli chcecie zaoferować graczom świeże, zabawne i ekscytujące doznania, sprawdźcie nasze propozycje” - napisano.

Treść ogłoszeń zawiera kilka informacji o projekcie. Okazuje się, że gra będzie taktyczną strzelanką i „ambitnym tytułem multiplayerowym”, zachęcającym do stosowania różnych stylów rozgrywki. Nie zabraknie też elementów „usługi”, co oznacza rozwój pozycji po premierze. Przypomnijmy, że produkcja będzie zupełnie nową marką, wykreowaną przez Segę i Creative Assembly.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze