Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Projektanci Total War i Obcy: Izolacja pracują nad nową strzelanką

Grę widział reżyser filmu „Dystrykt 9”.

Odpowiedzialne za serię Total War studio Creative Assembly oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad nowym projektem - pierwszoosobową strzelanką będącą początkiem zupełnie nowej serii.

Deweloperzy na Twitterze ujawnili, że niedawno siedzibę firmy odwiedził Neil Blomkamp, czyli reżyser kinowych obrazów „Dystrykt 9” i „Elizjum”. Artysta miał okazję zobaczyć wczesną wersję powstającego tytułu.

„FPS, który przygotowują, jest bardzo fajny. Niesamowite założenia stojące za projektem. Spędziłem niezwykły, dziękuję Creative Assembly za zaproszenie!” - oznajmił zaś w odrębnym wpisie sam filmowiec.

Zobacz: Obcy: Izolacja - Poradnik, Opis przejścia

Nie jest to jednak pierwsza wzmianka o niezapowiedzianej do tej pory grze. W czerwcu ubiegłego roku studio opublikowało ofertę pracy dotyczącą wspomnianej strzelanki, a z ogłoszenia wynikało, że produkcją zajmuje się zespół, który stworzył Obcy: Izolacja.

Szczegóły o projekcie nie są na razie znane, poza tym, że ma zapoczątkować nową markę. Nie wiadomo, kiedy Creative Assembly mogłoby zaprezentować tytuł, ale skoro tajemniczy FPS widziały już osoby z zewnątrz, może znajdować się w zaawansowanej fazie rozwoju.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze