Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Apex Legends - sezon 3. wystartuje 1 października. Nowa postać i broń z Titanfall

Oraz inne dodatki.

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment poinformowali, że 1 października w Apex Legends rozpocznie się 3. sezon rozgrywek, w którym do strzelanki trafi szereg nowości.

Najważniejszym dodatkiem jest kolejna legenda - Crypto. Co ciekawe, pojawienie się postaci sugerowano już od jakiegoś czasu: podczas organizowanych przez twórców wydarzeń gracze odkrywali informacje o bohaterze, a niedawno jegomościa można było spotkać w grze.

Mężczyzna jest hakerem, specjalizującym się w używaniu dronów, które wykorzystuje, by pozostać w cieniu. Nie jest jednak na razie jasne, jak profesja podopiecznego przełoży się na bezpośrednią rozgrywkę.

To jednak nie wszystko, ponieważ deweloperzy wprowadzą do produkcji chargé rifle, czyli znany z serii Titanfall karabin, który w produkcjach ze wspomnianego cyklu stosowany był przede wszystkim w walce przeciwko mechom.

Crypto był spotykany przez graczy (źródło: Reddit)

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Nie zabraknie również kolejnej przepustki bojowej z szeregiem wyzwań pozwalających zdobyć ponad sto przedmiotów, w tym legendarne skórki. Do tego druga seria zmagań rankingowych z nowymi nagrodami kosmetycznymi.

Źródło: Apex Legends

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze