Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Destiny 2 przypomina o premierze wersji PC

Efektowne sceny w 60 klatkach i 4K.

Przedstawiciele Activision i studia Bungie opublikowali dziś zwiastun przypominający o zbliżającej się premierze Destiny 2 na PC - gra ukaże się już 24 października.

Warto przypomnieć, że strzelanka będzie dostępna na platformie Battle.net i nie trafi na Steama. Activision Blizzard to oczywiście jedna korporacja, lecz dotychczas program grupował i obsługiwał wyłącznie produkcje tej drugiej firmy - World of Warcraft, Hearthstone, Overwatch i inne.

Za obsługę serwerów i wsparcie techniczne odpowiedzialne będzie studio Bungie, ale nie zabraknie integracji z innymi możliwościami Battle.net, takimi jak znajomi, tworzenie drużyn, czat czy zakupy za pomocą środków zgromadzonych na koncie.

Wersja PC wspiera rozdzielczości do 4K, nie ma blokady liczby klatek na sekundę i oferuje wiele opcji, także związanych z interfejsem, pozwalających graczom dostosować oprawę do swoich preferencji i komputera. Niedawno ujawniono też oficjalne wymagania sprzętowe.

Destiny 2 zadebiutowało na konsolach 5 września. Większość graczy zgodnie chwali wprowadzone zmiany - szczególnie więcej zawartości w porównaniu z oryginałem. Niektórych weteranów martwi jednak mało angażujący endgame, czyli powtarzalne aktywności po osiągnięciu maksymalnego poziomu.

Pierwszy duży dodatek do strzelanki ukaże się w grudniu. Wprowadzi między innymi nową lokację do eksploracji, aktywności grupowe i prawdopodobnie dodatkowy Szturm.

Komentarze