Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zamknięte testy Dark Souls 2 w październiku

AKTUALIZACJA: Ruszyły zapisy na PS3. Start 12 października.

Aktualizacja: Rozpoczęły się zapisy do zamkniętych testów Dark Souls 2 na PlayStation 3 - poinformowano na oficjalnym blogu. Aby zgłosić chęć uczestnictwa, należy pobrać specjalny bilet z PlayStation Store.

Pierwsza faza testów rozpocznie się 12 października. Druga - 27 października.

*

Oryginalna wiadomość: NamcoBandai zapowiedziało, że w październiku rozpoczną się zamknięte testy gry Dark Souls 2 - donosi IGN, powołując się na informację prasową od wydawcy.

Testy, do których można dostać się wyłącznie dzięki zaproszeniu, wystartują 5 października. Szczegóły dotyczące rekrutacji pojawią się w ciągu najbliższych dwóch tygodni na oficjalnym profilu gry na Facebooku.

Użytkownicy, którzy otrzymają zaproszenie, będą mieli okazję odwiedzić „jedną z najbardziej zdradliwych lokacji w świecie Dark Souls 2”.

„Gracze będą nie tylko eksplorować zupełnie nowe obszary, ale doświadczą też przytłaczających starć z przeciwnikami i ogromnych wyzwań związanych z niewybaczającym błędów poziomem trudności, który potrafią dostarczyć tylko twórcy z FromSoftware” - napisali przedstawiciele NamcoBandai.

Beta została przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 3 z Europy i Ameryki Północnej.

Pełna wersja gry ukaże się w marcu 2014 roku, trafi nie tylko na konsolę Sony, ale również na Xboksa 360 oraz PC.

Dark Souls 2 - Trailer

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły