Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wydawca PES 2016 przeprasza za niekompletną łatkę z transferami

Poprawki już wkrótce.

Opublikowana pod koniec października aktualizacja Pro Evolution Soccer 2016 z transferami nie uwzględnia ruchów graczy z ostatnich dni okienka. Gracze nie są zadowoleni, biorąc pod uwagę także długie oczekiwanie na ten patch.

Konami wystosowało oficjalne przeprosiny i wyjaśnienia w serwisie PESfan, gdzie firma zapowiada wprowadzenie odpowiednich poprawek, co zajmie jednak „kilka tygodni”.

Dodatkowym „efektem ubocznym” jest opóźnienie innych aktualizacji Data Pack (zawierających także nowe stadiony), zaplanowanych na koniec listopada. Wydawca nie chce publikować ich przed rozwiązaniem kłopotów z transferami.

Firma dodaje, że składy w trybach sieciowych są aktualne, a problem dotyczy wyłącznie opcji zabawy dla pojedynczego gracza. Elementy online i offline są traktowane „osobno” podczas wprowadzania zmian - wyjaśnia Konami.

„Chcemy też wykorzystać okazję na szczere przeprosiny dla fanów dotkniętych tym problemem” - napisano w komunikacie. „To frustrujące dla graczy i zespołu deweloperów. Zapewniamy, że wyciągnęliśmy wnioski z tej sytuacji i pracujemy nad poprawieniem sytuacji w przyszłych produktach.”

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze