Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowa wersja PES 2016 dostępna także na PC

Trochę więcej niż demo.

Konami opublikowało dzisiaj darmową wersję PES 2016 na PC, dostępną już od jakiegoś czasu na konsolach PlayStation 3 i PS4.

Zawodnik Korony Kielce

Gracze otrzymują dostęp do siedmiu drużyn: Bayernu Monachium, Juventusu, AS Romy, Corinthians i Palmeiras oraz składów narodowych Brazylii i Francji. Zmierzymy się w trybie Exhibition i skorzystamy z treningu.

Elementem wynoszącym darmowe PES 2016 ponad rangę standardowego dema (także dostępnego) jest nieograniczony dostęp do usługi myClub, gdzie gracze mogą budować własne jedenastki i rywalizować w sieci, na wzór Ultimate Team z serii FIFA.

Wydawca ma zapewne nadzieję, że gracze zainteresują się pełną wersją produkcji, a jeśli nie, to chociaż wydadzą nieco pieniędzy na transakcje cyfrowe w myClub.

Co więcej, darmowa wersja będzie w przyszłości aktualizowana równolegle z bazowym PES 2016, w celu wyeliminowania błędów czy wprowadzenia zmian w składach.

Pro Evolution Soccer 2016 myClub znaleźć można na Steamie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze