Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Euro 2016 w PES 2016 bez licencji na reprezentację Polski

Tylko 15 z 24 drużyn.

Szykowane przez Konami DLC z Euro 2016 do PES 2016 nie obejmuje licencji na wszystkie występujące w tym turnieju reprezentacje narodowe.

Twórcom udało się pozyskać oficjalne prawa tylko do 15 z 24 zakwalifikowanych drużyn. To Anglia, Walia, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Ukraina, Czechy, Chorwacja, Słowacja, Islandia, Turcja, Albania, Irlandia Północna oraz gospodarze - Francja.

Brakuje więc nie tylko Polski, ale także Rumunii, Szwajcarii, Rosji, Belgii, Irlandii, Szwecji, Austrii oraz Węgier.

Licencjonowane zespoły otrzymają najnowsze kroje koszulek oraz „autentyczne” twarze zawodników. Fani pozostałych krajów muszą zadowolić się składami i stylem rozgrywki „zgodnymi z rzeczywistością”, dzięki systemom Player ID i Team ID, cokolwiek to oznacza.

Darmowa aktualizacja z Euro 2016 zadebiutuje już 24 marca - ogłosiło Konami. Na 21 kwietnia zaplanowano też specjalne wydanie na PlayStation 3 i PS4, z podstawową wersją PES 2016 w zestawie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze