Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wydano pierwsze fabularne DLC do Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Powrót Pritcharda.

W ubiegły piątek, zaledwie miesiąc po premierze, Deus Ex: Rozłam Ludzkości doczekało się pierwszego fabularnego DLC, zatytułowanego Dziura w Systemie (ang. System Rift).

Rozszerzenie dostępne jest w przepustce sezonowej lub osobno. Kosztuje 12 euro (ok. 52 zł) na Steamie lub 45 zł na Xbox One. Posiadacze PS4 w Europie muszą uzbroić się w cierpliwość - wydawca obiecuje, że wyda dodatek tak szybko, jak to tylko możliwe.

W związku z debiutem System Rift, od wczoraj do 2 października nowe wyzwania pojawiły się także w mobilnej aplikacji Deus Ex GO.

Główną atrakcją dodatku jest powrót Francisa Pritcharda, czyli specjalisty od zabezpieczeń znanego wszystkim fanom Deus Ex: Bunt Ludzkości z 2011 roku.

Były kolega z czasów pracy w Sarif Industries potrzebuje pomocy Jensena do wyśledzenia informacji na temat tajemniczej firmy Santeau Group.

W tym celu główny bohater musi dostać się do pilnie strzeżonych serwerów Palisade Blade. Zadanie może okazać się pomocne także w celu poznania dalszych planów Illuminati.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zaraz po premierze krytykowano między innymi za zbyt nagłe zakończenie i urwane wątki. Premiera pierwszego fabularnego dodatku tak szybko - dokładnie miesiąc - po debiucie być może zapewnić nieco odpowiedzi.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze