Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła lista trofeów Dying Light 2. Tylko jedno ukończenie gry wymagane do "platyny"

Niespełna 60 osiągnięć do odblokowania.

Dying Light 2 ukaże się dopiero za kilka tygodni, ale pojawiła się już - na razie niepotwierdzona - lista trofeów do zdobycia w grze na PS4 i PS5.

Zestawienie opublikował serwis Exophase, który bazuje na informacjach pochodzących z serwerów Sony. Na konsolach PlayStation do odblokowania będzie łącznie 58 osiągnięć - 48 brązowych, 8 srebrnych oraz po jednym złotym i platynowym.

Trofea wymagają od gracza między innymi maksymalnego ulepszenia zdrowia i energii, a także zdobycia najwyższej sprawności w walce i parkourze. Lista wskazuje również, że pojawią się obozy bandytów do wyeliminowania i tajemnicze anomalie do pokonania.

Zdobycie wszystkich osiągnięć - nagradzanych platynowym pucharem - nie obejmuje konieczności ukończenia gry wielokrotnie z różnymi zakończeniami. Należy bowiem jedynie przejść tytuł z dowolnym finałem, co oznacza, że najpewniej nie trzeba grać przez 500 godzin.

Nie zabraknie jednak trofeów, których odblokowanie wiąże się z zebraniem wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich i wykonaniem każdego z wyzwań. Gracze staną też przed zadaniem aktywowania wszystkich stacji metra do szybkiej podróży.

Pełna lista dostępna jest na stronie Exophase, ale warto pamiętać, że zestawienie zawiera także osiągnięcia fabularne - ze spoilerami. Dying Light 2 ukaże się 4 lutego na PC i konsolach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze