Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wielka aktualizacja Cyberpunk 2077 już wkrótce? Sugerują pliki gry

Tajemnicze zmiany.

Cyberpunk 2077 może wkrótce otrzymać kolejną aktualizację - jeśli wierzyć bazie danych Steama, gdzie kilka dni temu pojawiły się nowe pliki produkcji.

Zmiany wykrył między innymi serwis SteamDB, regularnie analizujący platformę Valve. Nie wiemy, co dokładnie wprowadzają twórcy, ale to pierwsza taka modyfikacja od października ubiegłego roku.

Łatka nie ma jeszcze nazwy czy numeru, lecz część fanów ma nadzieję, że mowa o wielkim patchu 1.5, który ma rzekomo ukazać się razem z dedykowanymi odsłonami PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Całość ukryta jest jak na razie pod oznaczeniem „cdpr_internal_qa”, co sugeruje, że obecnie trwają testy aktualizacji.

- W tym roku nie będziemy już wypuszczać aktualizacji do gry. Intensywnie pracujemy nad wersją na najnowszą generację konsol, która zostanie wydana w pierwszym kwartale 2022 r. wraz z dużą aktualizacją, Patchem 1.5 - przyznał w listopadzie szef CD Projektu, Adam Kiciński.

Początkowo nowa wersja gry miała zadebiutować jeszcze w tym roku, ale nowości opóźniono. Na początku roku mówiło się, że gra zamieni się w Cyberpunk 2077: Samurai Edition i zaoferuje między innymi minigrę na wzór Gwinta, lecz polskie studio zdementowało te doniesienia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze