Skip to main content

Wiedźmin W Potrzasku z nową aktualizacją. Nieoficjalny dodatek otrzymał poprawione udźwiękowienie

Jest próbka głosów.

Wiedźmin: W Potrzasku, a więc fanowski dodatek do pierwszej gry z serii CD Projekt Red, otrzymał sporą aktualizację z nowym dubbingiem. Mod zadebiutował pierwotnie jeszcze w 2013 roku.

Tak przygodę opisuje Adam Dukszto, twórca rozszerzenia: „Wiedźmin, zmęczony trudami podróży, dociera do wioski, jakich wiele napotkał na szlaku, zamierza przenocować w wiejskiej karczmie i ruszać dalej, jednak okoliczności sprawią, iż zostanie wciągnięty w wir niebezpiecznych wydarzeń. Znajdzie się w potrzasku, z którego nie da się wyjść bez ofiar”.

Udostepniona 4 kwietnia wersja 1.3 oferuje kilka zmian, jak tłumaczenie na język węgierski, poprawioną scenkę otwierającą i poprawki w tłumaczeniu. Przede wszystkim wprowadza jednak całkiem nowe udźwiękowienie stworzone przez Zespół eLeR Creative.

W Potrzasku było już wcześniej dostępne z dubbingiem, ale eLeR Creative przygotowało bardziej profesjonalną wersję nagrań, umilając wrażenia z rozgrywki.

Z okazji dużej aktualizacji, zespół opublikował nowy zwiastun i fragment rozgrywki. Oba materiały można obejrzeć poniżej.

Wiedźmin: W Potrzasku można pobrać między innymi z serwisu NexusMods. Do intalacji potrzebujemy oczywiście pierwszego Wiedźmina na dysku.

Dodatek nie jest zbyt długi, bo trwa mniej więcej dwie godziny, ale oferuje aż sześć zakończeń.

Read this next