Skip to main content

Wiedźmin 1 - długość gry, ile godzin trwa

Ile czasu należy poświęcić na ukończenie gry.

Wiedźmin 1 zalicza się do gier, których ukończenie potrafi zająć sporo czasu, szczególnie napotykając problemy z trudnymi zadaniami, których znajdziesz sporo w rozdziale drugim. Poniżej wskazujemy, ile czasu zajmuje ukończenie gry - głównego wątku fabularnego oraz podejścia z realizacją wszystkich zadań pobocznych.

By ukończyć grę skupiając się jedynie na misjach głównych, potrzebował będziesz nawet 40 godzin. Sporo zależy od podejmowanych decyzji - niektóre z nich powodują, że ukończenie jednej misji wymaga od ciebie podjęcia kilku dodatkowych kroków zaś w innych możesz pominąć walki, jeśli dogadasz się z przeciwnikiem. Jeśli zamierzasz ukończyć grę realizując wszystkie misje poboczne, zdobyć karty romansów czy ukończyć każde zlecenie na potwory, możesz oczekiwać, że czas gry przekroczy 60 godzin.

Czynnością zajmującą najwięcej czasu jest podróżowanie - bohater nie porusza się zbyt szybko, nie zawsze dostępna jest także szybka podróż. Warto więc realizować wszelkie zadania, które rozgrywają się w pobliżu miejsca, w którym się znajdujesz. Istotnym czynnikiem będzie także wybrany poziom trudności - wybór bardziej wymagających trybów wymusza na tobie zdobywanie poziomu, by sprostać wymaganiom, wytwarzanie eliksirów i olejów a także zadbanie o zdobycie najlepszego ekwipunku.

Spis treści: Wiedźmin 1 - Poradnik, Solucja

Read this next