Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin w krzywym zwierciadle - pierwszy odcinek parodii od fanów

Za dużo zadań.

Youtuberzy z grupy Viva La Dirt League opublikowali pierwszy odcinek Witcher Logic - serii, która w krzywym zwierciadle ukazuje gry z cyklu Wiedźmin od CD Projektu oraz serial Netflixa.

Debiutancki epizod parodii poświęcono zadaniom - a konkretniej nieograniczonej chęci Geralta do przyjmowania kolejnych misji do wykonania. Bohater akceptuje questy mimo protestów przyjaciela Jaskra.

Materiał nawiązuje oczywiście do słynnych tablic ogłoszeniowych z Wiedźmina 3. W przygotowanym przez fanów filmie widzimy przykładową tablicę, która wypełniona jest szeregiem karteczek ze zleceniami.

W planach są jeszcze co najmniej cztery odcinki parodii w wykonaniu Viva La Dirt League, aczkolwiek nie jest jasne, kiedy dokładnie się pojawią. Sama grupa specjalizuje się w tworzeniu nagrań, w których żartuje z różnych aspektów gier, a także konkretnych tytułów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze