Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Iskra krzesząca ogień: dane, propaganda

Następna misja fabularna związana z DedSec.

Jest to kolejna misja główna, która uruchomi się automatycznie po ukończeniu zadania o nazwie DedSec z popiołów. Tym razem będziemy musieli udać się w dwa miejsca zaznaczone na mapie i wypełnić dwa zadania - zdobyć dane na temat organizacji Albion oraz zakłócić ich system propagandy.

Jeśli chodzi o zdobycie danych, to po dotarciu na miejsce okaże się, że są na terenie strzeżonym przez agentów. Jeśli nie chcesz zaczynać z nimi regularnej wojny, to przeskanuj teren i włam się do jednej z licznych kamer (1) w terenie.

Zauważ, że praktycznie każdy strażnik (2) przechodzi obok pułapki (3) - wystarczy je aktywować, aby pozbyć się rywali. Pamiętaj, aby wyeliminować zarówno przeciwników na dole, jak i na piętrze.

Po oczyszczeniu terenu wejdź do środka i skieruj się do panelu (4) z prawej strony. Przestaw go, aby przywrócić zasilanie.

Wejdź na górę po schodach i skieruj się do pomieszczenia w narożniku. Otwórz drzwi i podnieś dane (5), po czym opuść to miejsce.


Zakłócenie działania propagandy

Po wypełnieniu pierwszego celu misji trzeba będzie zająć się kolejnym, związanym z propagandą Albionu.

Po dotarciu do wyznaczonego miejsca okaże się, że trzeba będzie zhakować duży ekran na budynku. Zacznij obchodzić lokację, aż znajdziesz przejście do zaułka (6). Udaj się do niego i skorzystaj z dźwigu, żeby wjechać na dach (włam się do niego, wejdź na pokład i skorzystaj z opcji jechania w górę).

Wejdź na górę po pomarańczowej rynnie i ruszaj przed siebie. W pewnej chwili będziesz musiał przejść przez siatkę (7), a potem przez kolejną.

Kontynuuj, aż dotrzesz do komputera (8). Włam się do niego, co spowoduje zmianę sygnału na ekranie. Teraz wystarczy zejść z dachu (możesz np. zeskoczyć na ulicę) i oddalić się od tego miejsca, co spowoduje zakończenie misji.

Następnie: Watch Dogs Legion - Larum: dron, generator

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - DedSec z popiołów: pająk, robot, agent, zagadka

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze