Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Anthem nie zdjęto jeszcze świątecznych dekoracji

Duch Gwiazdki wciąż żywy.

W Anthem - najnowszym RPG akcji od BioWare - wciąż można zobaczyć świąteczne dekoracje. Przez weekend nieco kuriozalna sytuacja była chętnie omawiana w mediach społecznościowych, choć wbrew pozorom nie musi oznaczać, że twórcy porzucili grę.

Zaczęło się od tweeta redaktorki naczelnej serwisu GamesRadar. „Postanowiłam raz jeszcze wskoczyć do Anthem. Fakt, że wciąż są tam wszystkie świąteczne dekoracje sprawił, że jeszcze bardziej się zasmuciłam” - napisała Sam Loveridge, uzupełniając post o zdjęcie zrobione w głównej lokacji w grze.

Ozdoby to część zimowego wydarzenia o nazwie Lodowe Gody, które w grudniu wprowadziło do gry nie tylko kolorowe światełka, ale też śnieg i dodatkowe wydarzenia oraz wyzwania. Evet miał się początkowo zakończyć już kilka tygodni temu, ale BioWare zadecydowało o przedłużeniu, by gracze mieli więcej czasu na wzięcie udziału w nowych misjach.

Niektórzy internauci spekulują, że dekoracje świąteczne w lutym to oznaka porzucenia gry. Twierdzą, że po pierwszej rocznicy premiery (22 lutego) BioWare nie uzupełni Anthem o żadną nową zawartość.

Zabawna sytuacja z ozdobionym Fortem Tarsis wynika jednak z podejścia studia do aktualizacji - twórcy zdecydowali się na wdrażanie zawartości sezonowej, która pozostaje w grze przez dłuższy czas.

BioWare wielokrotnie zapewniało też, że nie ma zamiaru porzucić Anthem. Według nieoficjalnych informacji twórcy szykują pewnego rodzaju restart gry. Nie wiadomo jednak, czy w planach jest całkowite przebudowanie, czy tylko duże DLC.

Zobacz: Anthem - poradnik i najlepsze porady

Z drugiej jednak strony, podczas ostatniego spotkania z inwestorami EA nie wspomniało nawet słowem o Anthem.

Następnie: Wiedźmin - w 2. sezonie może pojawić się Leszy i nowa postać, której nie ma w książkach

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Anthem

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze