Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Kosmiczne potyczki w Star Wars Battlefront 2

Gramy w betę.

Beta Star Wars Battlefront 2 ruszyła 4 października, a od 6 października będzie dostępna dla wszystkich chętnych na PC, PS4 i Xbox One. Prezentujemy gameplay z wersji komputerowej.

Bierzemy udział w bitwie o miasto Theed na planecie Naboo, gdzie celem atakującej drużyny droidów jest wdarcie się do królewskiego pałacu. Klony z armii republikańskiej muszą powstrzymać napastników.

Przedstawiamy też fragmenty trybu Starcie - rywalizacji na mniejszą skalę, tylko z udziałem piechoty. Tutaj trafiamy na planetę Takodana, którą widzieliśmy w filmie „Przebudzenie Mocy”.

Gameplay z trybu bitew kosmicznych zarejestrowaliśmy już na targach Gamescom - ten sam rodzaj rozgrywki również dostępny jest w testach beta.

Jak zawsze w przypadku gier od DICE, trudno cokolwiek zarzucić optymalizacji na PC. Gra działa świetnie, bez problemu radząc sobie z utrzymaniem stałego poziomu 60 klatek na sekundę przy wysokich ustawieniach oprawy graficznej na komputerze z kartą GTX 970 i procesorem i5 6600.

Nowy Battlefront 2 debiutuje 17 listopada, a 3 dni wcześniej zabawę rozpoczną nabywcy wersji Digital Deluxe. W przeciwieństwie do poprzedniej części, gra zaoferuje między innymi kampanię fabularną oraz system zróżnicowanych klas postaci i pojazdów.

Komentarze