Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 1: Jeszcze jedna kolejka

Ukartowana śmierć Nathana i Sully'ego.

Nathan i Sully spotykają się ze zleceniodawcą podejrzanego interesu w jednej z londyńskich spelun. Transakcja jednak nie dochodzi do skutku, finalnie doprowadzając do walki, a ta kończy się śmiercią dwójki głównych bohaterów.

Po obejrzeniu filmu wprowadzającego, stań do walki z atakującym cię agresorem i wciskaj (kwadrat + trójkąt + kółko). Po chwili będziesz się bił z kilkoma przeciwnikami, by na końcu pomóc Sully'emu, samemu natomiast wypadniesz przez okno, lądując na stole w barze.

Naciskaj klawisze wyświetlane na ekranie

Przed tobą kolejna bijatyka, zaatakuje cię około 10 bandziorów. Na szczęście nie stanowią dużego wyzwania i już po chwili się z nimi uporasz wciskając (kwadrat + trójkąt). Wtedy ponownie napadanie cię wielkolud, rzucając o ścianę w łazience.

Pojedynek polega na wciskaniu odpowiednich klawiszy, wyświetlanych w prawym dolnym rogu ekranu. Po chwili znokautujesz bandziora, uderzając muszlą klozetową.

Wyjdź z łazienki i gdy zobaczysz Sully'ego, skręć w prawo i podejdź do automatu stojącego w rogu. Na nim leży Medalion bokserski - antyk.

Teraz skręć w lewo i wchodząc za kontuar, skieruj się w prawo, pomiędzy butelkami leży Mosiężne puzderko na zapałki.

Spokojnie, to nie koniec tej dwójki

Odwróć się i idź w prawo przez zaplecze baru, podążając za kolegą. W kuchni czeka cię krótka bijatyka. Z bandziorami szybko sobie poradzisz. Idź w prawo przez jedyne drzwi i obejrzyj animację.

Następnie: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 2: Wielkość od skromnych początków

Powrót do spisu treści: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Poradnik, Solucja - opis przejścia i skarby

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły