Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 2: Wielkość od skromnych początków

Poznajemy młodzieńcze lata Nathana Drake'a.

Akcja gry przenosi się 20 lat wstecz, gdzie w Kolumbii poznajemy młodego Nathana. Ten po raz pierwszy spotyka na swej drodze zarówno Sully, jak i późniejszego wroga - Marlowe.

Rekonesans w muzeum

Otwórz dziennik Drake'a (touchpad) i przejrzyj jego zawartość. Następnie wejdź do sali głównej muzeum; skieruj się w prawo. Tuż przed tobą, przy trzeciej z rzędu armacie znajdziesz Pierścień ze szmaragdem i brylantami.

Trzymając się prawej strony, wejdź do pomieszczenia przed sobą, przechodząc pod dzwonkami zawieszonymi we framudze drzwi. Dzięki temu podniesiesz z posadzki Zabytkowa portmonetka. Zawróć i skieruj się na schody po lewej stronie.

Przyjrzyj się środkowej gablocie

Po dostaniu się schodami na pierwsze piętro, podejdź do gabloty ustawionej na środku pomieszczenia i wciśnij (klawisz w górę). Obejrzyj animację. Po jej zakończeniu, wylądujesz na ulicy.

Idź przed siebie, po chwili miniesz niebieski samochód, skręć za nim w prawo a pod pierwszymi drzwiami domu znajdziesz Zabytkowa niebieska chochla.

Tropem Sully'ego

Wróć do głównej drogi. Za chwilę ta się rozwidli, więc skręć w prawo. Schowaj się (kółko) za stoiskiem z owocami i śledź Sullivana. Skręć w drogę na prawo. Za niebieskim stoiskiem z prawej strony, na stoliku stoją słoiki, a tuż za nimi Gliniane naczynie Chimu.

Idź dalej drogą, która skręca w lewo. Tuż za kolejnym straganem po lewej stronie są schody. Wejdź nimi na górę. Na ich końcu podniesiesz Starożytna figurka Chupicuaro. Zejdź ze schodów, skręć w prawo a następnie w lewo wchodząc do rzeźni.

Będąc w rzeźni, skręć w prawo i podejdź do drzwi oraz wciśnij (trójkąt). Dojdź do kolejnych drzwi na wprost, którymi przeszedł przed sekundą Sully. Niestety te okazują się być zamknięte. Wskocz na gzymsy na lewo od drzwi. Z niego skocz na balkon po lewej i idąc dalej po klimatyzacjach dostaniesz się do żółtej rynny. Wespnij się po niej.

Przechodząc przez rzeźnię, skręć w prawo

Na końcu rynny, idź w prawo cały czas się jej trzymając. Potem przeskocz pod balkon, łapiąc się wystających metalowych elementów. Doskocz do okna, gdzie będziesz widział jak Sully dorabia klucz. Wskocz na kolumnę na prawo i obejrzy filmik.

Przeskocz na prawo po gzymsach na duży balkon. Wejdź na niego i idź przed siebie a na jego końcu podniesiesz Szamanistyczna głowa jaguara. Przeskocz na szyld reklamowy „24 Horas", a z niego na budynek po prawej. Wejdź na gzyms.

Stojąc plecami do budynku, przejdź maksymalnie w prawo, aż będziesz mógł skoczyć na budynek na wprost. Idź przed siebie, skręć na dachu w prawo i dojdź do napisu z reklamą hotelu. Wskocz na niego, a w literce „O" znajdziesz ukryty Zabytkowy kolumbijski nóż stalowy.

Opuść się po szyldzie hotelu, zeskakując na ulicę pod sobą. Idź w prawo po schodach w górę. Przedostań się przez tłum, skręcając w lewo przez bramę w murze. Przed sobą zobaczysz Sully'ego, opartego o stragan. Podejdź do niego a obejrzysz animację.

Następnie: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 3: Robota na poziomie

Powrót do spisu treści: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Poradnik, Solucja - opis przejścia i skarby

O autorze

Damian Milczarek

Contributor

Komentarze