Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono skromną przepustkę sezonową Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Dwie misje.

Brytyjski sklep Game ujawnił, co znajdziemy w wyjątkowo skromnie zapowiadającej się przepustce sezonowej do Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Adam Jensen i DLC

Główną atrakcją tego pakietu DLC będą dwie dodatkowe misje fabularne, zatytułowane System Rift oraz A Criminal Past. Nie jest obecnie jasne, jak bardzo rozbudowane będą te scenariusze.

Do tego zestawy Assault oraz Tactical, obejmujące „różne bronie oraz przedmioty” - wynika z opisu na stronie sklepu Game.

Są też cztery Praxis Kit - czyli punkty umiejętności - 5 tysięcy jednostek wirtualnej waluty oraz szereg bonusów do wykorzystania w dodatkowym trybie Breach z wyzwaniami.

Nie podano, kiedy dokładnie udostępniana będzie zawartość przepustki sezonowej, ale można oczekiwać, że najpierw otrzymamy przedmioty, a misje - dopiero później.

Zobacz: Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Recenzja

„Season Pass złożony jest z DLC koncentrujących się na narracji oraz z przedmiotów w grze, co pomoże wzbogacić uniwersum Deus Ex” - czytamy w opisie.

Cenę przepustki sezonowej na Steamie ustalono na 30 euro (ok. 130 zł).

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutuje już jutro, 23 sierpnia, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze