Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono ceny dodatku Klątwa Naxxramas do Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ok. 90 zł za całość.

Blizzard ujawnił dokładne ceny dostępu do dodatku Klątwa Naxxramas w Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Rozszerzenie składa się z pięciu skrzydeł tytułowego Naxxramas - po jednym w każdym tygodniu. Obszary będą udostępniane w następującej kolejności: Rewir Arachnidów, Rewir Zarazy, Rewir Zbrojnych, Rewir Konstruktorów, Leże Żmija Mrozu - czytamy na oficjalnej stronie.

Pierwsza lokacja dostępna będzie za darmo, za pozostałe trzeba będzie zapłacić wirtualnym złotem lub prawdziwymi pieniędzmi.

Za jeden dodatkowy rewir zapłacimy 6 euro (ok. 25 zł) lub 700 sztuk złota. Twórcy szykują także zbiorcze pakiety. Zakup całego dodatku z góry to wydatek rzędu 22 euro (ok. 90 zł).

Klątwa Naxxramas to tryb dla pojedynczego gracz w popularnej karciane. Zmierzymy się z bossami znanymi fanom World of Warcraft: olbrzymią pajęczycą Maexxną, zagrzybiałym monstrum Ohydziarzem czy zszytym z ciał zabitych awanturników plugastwem Łaciorem.

Wraz z trybem przygodowym pojawią się wyzwania klasowe, nowa plansza z interaktywnymi elementami, a także 30 kart, otrzymywanych w ramach nagród za wykonywanie zadań. Premiera w lipcu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze