Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Just Cause 3 planują dwie nowe gry z otwartymi światami

Poszukują deweloperów.

Studio Avalanche dopiero co zakończyło prace nad Just Cause 3 i Mad Max, a firma planuje już dwie kolejne pozycje z otwartymi światami - ujawnił założyciel Christofer Sundberg.

Mad Max

„Wczoraj wydaliśmy Just Cause 3. Chcecie dołączyć do zespołu i pomóc przygotować dwa kolejne, pełne akcji sandboksy?” - napisał menedżer na Twitterze, dodając link do strony z ogłoszeniami o pracę.

Oddział studia w Sztokholmie poszukuje między innymi artystów 3D, a biuro w Nowym Jorku - twórcę postaci czy projektanta narzędzi z doświadczeniem w pracy z wirtualnymi pojazdami (dzięki, Videogamer.)

Swoją opinię na temat ogłoszeń o pracę ma na pewno dwunastka deweloperów, którzy zostali zwolnieni w listopadzie tego roku.

„Podczas rozpoczynania kolejnych projektów nie udało nam się idealnie dopasować w nich wszystkich pracowników z poprzednich prac, więc niestety musieliśmy wręczyć 12 wypowiedzeń w Nowym Jorku” - napisano wtedy w komunikacie.

Obecnie nie znamy konkretnych planów Avalanche Studios, poza mało konkretnymi doniesieniami na temat pomocy przy Final Fantasy 15.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze