Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Diablo 2: Resurrected mają pomysły na popremierowe treści

Szykują się dodatki?

Przedstawiciele Blizzarda zasugerowali, że Diablo 2: Resurrected może po premierze otrzymać dodatkową zawartość.

Dyrektor projektu i główny projektant - odpowiednio Rob Gallerani i Michael Bukowski - udzielili niedawno wywiadu serwisowi Game Rant. W rozmowie zapytano deweloperów, czy rozważali wprowadzenie nowych przeciwników i wrogów bez naruszania podstaw rozgrywki.

- Och, tak. Zdecydowanie zastanawialiśmy się nad tego typu rzeczami. Istnieje wiele elementów, które zasadniczo niczego nie zmieniłyby, ale można byłoby je zaimplementować - odpowiedzieli przedstawiciele Blizzarda (nie wskazano dokładnego autora wypowiedzi).

- Chcieliśmy najpierw zbudować solidne fundamenty nim pójdziemy dalej. Bez wątpienia mamy wiele pomysłów, ale teraz chcemy się upewnić, że bazowa gra jest odpowiednio przygotowana (...) Kiedy serwery zostaną uruchomione zobaczymy, co się wydarzy w kontekście balansowania rozgrywki, nowych przedmiotów itd. - dodają.

Zobacz także: Diablo 2: Resurrected - Poradnik, Solucja

Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że produkcja może w przyszłości otrzymać więcej zawartości. Diablo 2: Resurrected ukaże się 23 września na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze