Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb fotograficzny pojawi się w God of War Ragnarok dopiero po premierze

Dla miłośników wirtualnej fotografii.

Jak poinformowali twórcy God of War Ragnarok, w grze nie znajdziemy na premierę popularnego trybu fotograficznego - ten zostanie dodany po premierze.

Tryb fotograficzny trafi do God of War Ragnarok po premierze. Podzielimy się dokładniejszymi informacjami bliżej premiery i również wtedy powiemy, kiedy można się go spodziewać. Nie możemy się doczekać fotek, które zrobicie w grze!” - czytamy w udostępnionym Tweecie.

Oczywiście tryb fotograficzny to dzisiaj już standard w większości gier i ciężko sobie wyobrazić duży tytuł ekskluzywny od Sony, który nie posiadałby opcji robienia „artystycznych” zrzutów ekranu. Biorąc pod uwagę możliwości trybu foto w poprzedniej grze z serii, możemy spodziewać się regulacji głębi ostrości, skupienia oraz odległości ogniskowania, nakładania na gotowy obraz filtrów czy ustawiania Kratosa i Atreusa w różnych pozach.

God of War Ragnarok zadebiutuje już 9 listopada na PS4 oraz PS5. Wczoraj twórcy podzielili się długim materiałem „zza kulis”, na którym wyjaśniają poprawki wprowadzone w systemie walki.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze