Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer FIFA 17 prezentuje nowości w stałych fragmentach

Rzuty wolne, karne i auty.

Electronic Arts przygotowało nowy zwiastun gry FIFA 17, prezentujący zmiany w stałych fragmentach. Trailer oferuje też szersze spojrzenie na oprawę napędzaną nowym silnikiem graficznym.

Przy wykonywaniu rzutu rożnego musimy na przykład manipulować małym celownikiem wewnątrz większego pola, za pomocą lewej gałki analogowej.

„To dobra zmiana - kornery nie są już losowe i wymagają większych umiejętności, oferując przy tym większą różnorodność, którą wprowadza choćby próba zakręcenia „rogala” lub wciśnięcia piłki na krótki słupek” - napisaliśmy już w naszej zapowiedzi FIFA 17.

Zobacz: Demo FIFA 17 na PC, PS4 i Xbox One - wszystkie informacje

Inne są także auty (możemy przemieszczać się po linii bocznej), rzuty wolne (kamera zostaje za plecami wykonującego, by można śledzić trajektorię piłki) czy karne (możemy kontrolować rozbieg, co zmienia kąt „natarcia” na piłkę).

Warto zaznaczyć, że nowy silnik - Frostbite - obecny będzie w wersji na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wydanie na starsze platformy powstaje przy użyciu technologii poprzednich odsłon. Premiera 29 września.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze