Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku? - raport

Sugeruje reklama zabawek.

Producent figurek - firma McFarlane Toys - ogłosił wczoraj wieczorem linię modeli związanych z Titanfall, informując, że będą one dostępne „razem z premierą oczekiwanego Titanfall 2”.

Całość opatrzono dodatkowo napisem „zima 2016”, co wydaje się sugerować, że gra ma ukazać się jeszcze w tym roku.

To także pierwszy raz, gdy tytuł Titanfall 2 padł w oficjalnych materiałach, choć o samej grze mówi się już od dłuższego czasu. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że zadebiutuje przed końcem marca 2017 roku, tym razem oferując także kampanię dla pojedynczego gracza.

Sceptycy przewidywali, że Electronic Arts może po prostu wydać tytuł mobilny, ale wygląda na to, że tak nie będzie. Otrzymamy najpewniej sugerowany już wcześniej projekt multiplatformowy.

Wracając do samych figurek od McFarlane Toys. Te mają mierzyć około 18 centymetrów i składać się 15 ruchomych punktów.

„To idealne połączenie. Właśnie do tworzenia takich świetnych rzeczy powstało McFarlane Toys” - komentuje szef firmy, Todd McFarlane, znany najlepiej jako twórca postaci Spawna. „Nie zdradzając zbyt wiele na temat gry... Nie uwierzycie, jak daleko możemy pójść.”

EA na razie milczy: „McFarlane Toys zimą 2016 roku wyda zabawki inspirowane Titanfall. Nie ogłaszaliśmy jeszcze daty premiery nowej odsłony serii od studia Respawn” - napisano w oświadczeniu dla Eurogamera, nadal bez korzystania z nazwy „Titanfall 2”.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze