Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 potwierdzone oficjalnie, jako gra „multiplatformowa”

Szczegółów brak.

Dyrektor generalny studia Respawn Entertainment potwierdził oficjalnie w rozmowie z serwisem IGN, że jego studio pracuje nad kontynuacją sieciowej strzelanki Titanfall.

Titanfall 1

Menedżer nie zdradził zbyt wielu szczegółów, ale przyznał, że gra będzie „multiplatformowa”, co sugeruje debiut na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

- EA ogłosiło sequel, więc pewnie mógłbym udawać, że nic nie wiem, ale cóź... Pracujemy nad kontynuacją. Nie ma jeszcze oficjalnej nazwy, ale prace trwają - mówił Vince Zampella.

- Koncentrujemy się na tym tytule, ale startuje także drugi zespół, zajmujący się mniejszymi projektami, eksperymentowaniem.

Jak ujawnił menedżer, decyzja o wydaniu pierwszej części tylko na PC i konsole Xbox była czysto biznesowa - w przeciwnym przypadku gra w ogóle by nie powstała.

Zampella nie chciał zdradzić żadnych konkretów na temat produkcji, ale w planach jest podobno rozszerzenie historii wykreowanego uniwersum. Czy w grze pojawi się kampania fabularna z prawdziwego zdarzenia? Tego nie wiadomo.

Titanfall ukazał się niemal równo rok temu. „Mimo wad, to jedna z najbardziej ekscytujących strzelanek sieciowych ostatnich lat. Jest przystępna, ale nie banalna. Nie rewolucjonizuje gatunku, ale wprowadza odrobinę świeżości” - zauważył Mateusz w recenzji.

Gameplay z wersji PC

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Titanfall

Xbox One, Xbox 360, PC

Titanfall 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze