Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Władcy marionetek

Ścieżka Rady: rozmawiamy z Sophią Akandę.

Jeżeli zdecydowałeś się zdradzić Phineasa Wellesa, wykonując wcześniej zadanie Niespłacony dług, Udom Bedford umożliwi ci podróż do Bizancjum, gdzie twoim zadaniem będzie spotkać się z Sophią Akande, przyboczną przewodniczącego Rady.

Zobacz: Mapa Bizancjum

Gdy dolecisz do Bizancjum, miasta położonego na Terra 2, udaj się do Akropolu (E na mapie Bizancjum). Przed wejściem do Budynku Kierownictwa najpewniej zaczepi cię strażnik. Jako wysłannik Bedforda nie powinieneś mieć problemu z przejściem przez Akropol.

Wejdź do Budynku Kierownictwa. Przejdź przez bramkę (1), rozmawiając wcześniej ze Strażnikiem Bachmayerem (2). Następnie wjedź windą (3) na górę.

Porozmawiaj z Percivalem Plattem (4), który siedzi za biurkiem. Pokaż mu dokumenty Udoma. Po chwili rozpocznie się dialog z Sophią Akande. W ten sposób zakończy się misja główna i rozpocznie kolejna.

Następnie: The Outer Worlds - Kobieta do przeróbki

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Niespłacony dług

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze