Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Niespłacony dług

Ścieżka Rady: zdobywamy klucz nawigacyjny do Bizancjum.

Niespłacony dług to misja główna w The Outer Worlds, którą możesz odblokować podczas zadania - Podróż gdziekolwiek. Będzie to możliwe, jeśli przekażesz Udomowi Bedfordowi informacje o tym, że wiesz, gdzie przebywa Phineas Welles. W ten sposób rozpoczniesz wątek ścieżki Rady, który zaprowadzi cię do innego zakończenia gry, aniżeli ścieżka Phineasa.

Zatem, jeśli chcesz rozpocząć to zadanie, udaj się do Bedforda, którego znajdziesz w jego biurze (1 na powyższym zdjęciu) we wschodniej części Pioniera (D na mapie Pioniera). Warunkiem koniecznym do odblokowania tej misji jest chęć wydania Radzie lokalizacji doktora Wellesa. Jeśli, podczas rozmowy z Udomem, nie wspomnisz mu, że wiesz, gdzie znajduje się Phineas, zadanie nie rozpocznie się.

Zobacz: Mapa Pioniera

Po rozpoczęciu misji, okaże się, że Bedford sprzedał oficjalną pieczęć Gladys, a to uniemożliwia mu podjęcie kolejnych kroków. Musisz odkupić ją, aby przedstawiciel Rady mógł podjąć jakiekolwiek działania.

Udaj się do Gladys (2 na poniższym zdjęciu; C na mapie Pioniera) i zapłać jej 8000 bitów za pieczęć. Wróć do Bedforda i przekaż mu cenny przedmiot. Misja zakończy się, a ty otrzymasz: klucz nawigacyjny do Bizancjum oraz zezwolenie na podróż do Bizancjum. W ten sposób odkryjesz Lądowisko przybocznej Akande na planecie Terra 2.

Następnie: The Outer Worlds - Władcy marionetek

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Podróż gdziekolwiek

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze