Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Pasja w pigułce (Nyoka)

Lekarstwo na kaca.

Pasja w pigułce to zadanie poboczne w The Outer Worlds, które powiązanie jest z misją główną Radio Wolny Monarch.

Dlatego prędzej czy później najpewniej trafisz do Klubu Jachtowego, by je wykonać i popchnąć do przodu główny wątek fabularny.

A co najważniejsze, kończąc ten quest, dołączysz do drużyny nowego towarzysza - Nyokę.

Zobacz: Mapa Gwiezdnej Zatoki

W Klubie Jachtowym (1 na powyższym obrazie; B na mapie Gwiezdnej Zatoki) spotkasz Nyokę, która potrzebuje pomocy, by zniwelować efekt kaca. W tym celu potrzebuje lekarstwa. Twoim zadaniem jest zdobyć kofenoid z pobliskiej apteki.

Udaj się do budynku, w którym mieści się apteka (C na mapie Gwiezdnej Zatoki) i porozmawiaj z Abigail Edwards, która - choć będzie bardzo miła dla ciebie - nie będzie skora, by przekazać ci lekarstwo. Możesz pozyskać medykament na kilka sposobów:

  • płacąc jej łapówkę - podczas rozmowy nie mów Abigail, komu załatwisz lekarstwa;
  • włamując się do magazynu (3) na piętrze apteki i kradnąc leki;
  • zastraszając Abigiel i zmuszając ją do oddania ci leku;
  • odnajdując klucz do magazynu (3) w aptece przy zwłokach dr Williamsona, które leża na cmentarzu. Aby zdobyć klucz, wyjdź z miasta i udaj się na południowy zachód. Na Cmentarzu (B na mapie Dziczy Monarcha) odnajdziesz ciało Williamsona (2). Zabierz klucz i wróć do apteki. Na piętrze mieści się magazyn, w którym odnajdziesz kofenoid.
  • hakując (4) terminal znajdujący się na piętrze apteki (obok magazynu) - w ten sposób możesz zalogować się na konto Williamsona i zwiększyć przydział leków dla Nyoki (Rejstr pacjentów/Nyoka/Zwiększ przydział kofenoidu). Następnie porozmawiaj z Abigail i poproś ją o leki dla Nyoki.

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

Wróć do Nyoki i wręcz jej kofenoid, a zadanie zakończy się.

Następnie: The Outer Worlds - Towarzysze broni (Nyoka)

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Maszyna czyszcząca (Sam)

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze