Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Maszyna czyszcząca (Sam)

Zadanie towarzysza: uruchamiamy Sama, robota, który może zostać naszym kompanem.

The Outer Worlds - Maszyna czyszcząca (Sam) Zadanie towarzysza: uruchamiamy Sama, robota, który może zostać naszym kompanem.

Sam to bardzo specyficzny towarzysz, którego możemy dołączyć do naszej drużyny w The Outer Worlds. Nie jest on bowiem człowiekiem a automaszyną, która została zaprojektowana do sprzątania. Mimo tego, robot jest pełnoprawnym kompanem, z którym możemy porozmawiać i który wesprze nas w walce.

Na pokładzie twojego statku znajduje się robot o imieniu Sam. Odnajdziesz go we wnęce (1), na najwyższym piętrze, obok pokoi twoich towarzyszy. Spróbuj z nim porozmawiać. Co prawda, maszyna nie będzie skora do rozmowy, ale w tym momencie rozpocznie się opisywane zadanie.

Udaj się do ADY, komputera sterującego statkiem. Sztuczną inteligencje odnajdziesz na dolnym pokładzie. Porozmawiaj z nią na temat automaszyny.

Następnie udaj się na środkowy pokład, do kajuty kapitana. Podejdź do terminala, wyszukaj frazy: SAM i przeczytaj wszystkie trzy wyniki z nią związane. Dowiesz się, że potrzebujesz spiętrzacza kwasu, aby uruchomić robota.

Ten przedmiot odnajdziesz w Magazynie w Ogrodach w Rozarium (D na mapie Ogrodów w Rozarium). Dostęp do tej lokacji uzyskasz podczas misji: Wezwanie pomocy.

Spiętrzacz kwasu (2) odnajdziesz za zamkniętymi drzwiami, na pierwszym piętrze magazynu. Leży na dolnym regale. Dostęp do tego zamkniętego pomieszczenia uzyskasz poprzez otwarcie zamku wytrychem lub odnajdując kod (na stronie: The Outer Worlds - Młot Wulkana wyjaśniamy, jak go zdobyć).

Gdy zdobędziesz spiętrzacz kwasu, wróć na swój statek i zainstaluj ten przedmiot w robocie. Zadanie zakończy się. Od teraz Sam może ci towarzyszyć podczas podróży.

Następnie: The Outer Worlds - Pasja w pigułce (Nyoka)

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Najgorszy kontakt (Ellie)

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze