Skip to main content

The Outer Worlds - Towarzysze broni (Nyoka)

Polowanie na modliszycę.

To zadanie odblokujesz podczas podróżowania po w Monarchu, gdy towarzyszyć ci będzie Nyoka. Jeśli jeszcze jej nie dołączyłeś do drużyny, możesz to zrobić, wykonując misję: Pasja w pigułce.

Aby rozpocząć opisywane zadanie, postaraj się przebywać w Dziczy Monarcha jak najdłużej z Nyoką. Kiedy będziesz pobliżu Jaskiń Diabelskiego Szczytu (C1 na mapie Dziczy Monaracha) towarzyszka zaczepi cię i będzie chciała porozmawiać. Wówczas opowie ci o swojej ekipie, którą chce pomścić.

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

Zadanie ma wieloetapowy przebieg, podczas którego odwiedzisz Monarch, Scyllę i Szmaragdową Dolinę na Terra 2.

Twoim pierwszym celem jest odwiedzenie grobu Hayesa (1 na powyższym obrazie; D na mapie Monarcha), którego strzegą raptidony. Podejdź do mogiły i wyciągnij z niej kasetkę, w której znajduje się medalion. Oddaj go Nyoce.

Następnie udajcie się do Hirama, który stacjonuje w stacji transmisyjnej (F na mapie Dziczy Monarcha) na Diabelskim Szczycie. Wejście do tej lokacji prowadzi przez Jaskinie Diabelskiego Szczytu (C1 na mapie Dziczy Monarcha). Najłatwiej trafić do tego miejsca, wykonując misję główną: Radio Wolny Monarch.

Hiram powie wam, gdzie szukać Rebekahi i Andersona. Przenieś się do swojego statku i udaj się w podróż do Szmaragdowej Zatoki położonej na planecie Terra 2. Przedostań się do Osiedla Kosmoluba (N na mapie Szmaragdowej Doliny). Pamiętaj, aby zabrać ze sobą Nyokę.

Zobacz: Mapa Szmaragdowej Doliny

Wybij wszystkich maruderów w tej lokacji. Gdy zbliżysz się do drzwi budynku (2), Nyoka zacznie wołać swoich znajomych. Użyj zamka (3), który znajduje się przy drzwiach, a towarzyszka zdoła otworzyć drzwi. Wejdź do środka.

Wewnątrz odnajdziesz zwłoki Andersona i Rebekahi. Wyciągnij z obu ciał medaliony i przekaż je Nyoce.

Następnie przenieś się do swojego statku i udaj się w podróż na Scyllę. Zdobądź trzy gruczoły feromonowe z ciał Cuchnących pierwotnych. Podążaj za zielonymi wskaźnikami, które doprowadzą cię tych stworów.

Po zdobyciu trzeciego gruczołu porozmawiaj z Nyoką, a potem wróć na Monarch. Udaj się do Siedliska modlizaurów (4 na powyższym obrazie; O na mapie Dziczy Monarcha). To mała lokacja, w której:

  • zlikwiduj wszystkie stwory,
  • zbierz z ciał przyjaciół Nyoki medaliony,
  • umieść gruczoły w żerowisku modlizaurów.

Po tym jak wykonasz wszystkie czynności, rozpocznie się automatycznie dialog z Nyoką, a po nim dojdzie do walki z modliszycą i mniejszymi stworami. Gdy się z nimi uporasz, porozmawiaj ostatni raz ze swoją towarzyszką, co zakończy tę długą misję. Na końcu doradź jej jeszcze, co powinna zrobić z medalionami.

Następnie: The Outer Worlds - Dług u przyjaciela (Felix)

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Pasja w pigułce (Nyoka)

Zobacz także