Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Największe trofeum pana Picketta

Nieostrożny pan Pickett.

The Outer Worlds - Największe trofeum pana Picketta Nieostrożny pan Pickett.

Poniżej zamieściliśmy opis przejścia zadania pobocznego, które rozpoczniesz w Gwiezdnej Zatoce. Jest to jedna z najkrótszych misji, jakie wykonasz w The Outer Worlds.

Z Sebastianem (1 na powyższym obrazie; J na mapie Gwiezdnej Zatoki), który stoi naprzeciwko wejścia do siedziby MGG, porozmawiaj na temat Pana Picketta i jego fascynacji modliszycami. Przekaże ci, w którym miejscu badacz obserwował stwory.

Udaj się do punktu na mapie Dziczy Monarcha (2), który zaznaczyliśmy na powyższym obrazie. Również zielony wskaźnik zadania doprowadzi cię do celu.

Gdy zbliżysz się do miejsca, w którym ostatnio przebywał pan Pickett, zobaczysz leżącą na ziemi modliszycę (3). Zabij ją i przeszukaj jej ciało, by dowiedzieć się, co wydarzyło się wcześniej. W brzuchu stwora bowiem odnajdziesz dziennik Picketta, który zginął pożarty przez bestię.

Wróć do miasta i oddaj dziennik Sebastianowi. Zadanie zakończy się wówczas.

Następnie: The Outer Worlds - Żuwaczki zagłady

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Stalowy szczur

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze