Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Stalowy szczur

Zabójstwo w Gwiezdnej Zatoce.

Opisywana misja w całości rozgrywa się w Gwiezdnej Zatoce na Monarchu. Podczas tego zadania przeprowadzisz śledztwo, którego celem będzie rozwiązanie zagadki zabójstwa Isaaca. Przez kilka chwil spędzonych w grze The Outer Worlds możesz poczuć się jak detektyw.

Zobacz: Mapa Gwiezdnej Zatoki

Przed wejściem do budynku mieszkalnego (2 na powyższym obrazie; H na mapie Gwiezdnej Zatoki) zobaczysz wystraszonego Talmadge'a Kerra (1). Porozmawiaj z nim, a potem wejdź do środka. Przejdź do pokoju mieszczącego się na piętrze, po prawej stronie.

Wewnątrz:

  • zobaczysz zwłoki Isaaca (3) - gdy podejdziesz bliżej, rozpocznie się zadanie;
  • podejdź do torby (4), którą przewieszono przez krzesło w rogu pokoju;
  • obejrzyj kupon (5).

Następnie udaj się do zakładu bukmacherskiego Lewa Murawa (G na mapie Gwiezdnej Zatoki) i porozmawiaj z Nell, która opowie ci o gangu Elijaha zamieszanego w zabójstwo Isaaca.

Elijaha i jego ekipa przebywa w alejce za Klubem Jachtowym (6 na powyższym obrazie; I na mapie Gwiezdnej Zatoki). Wejścia do uliczki szukaj przy południowo wschodniej bramie miejskiej.

Porozmawiaj z Elijahem. Możesz wymierzyć sprawiedliwość, zabijając go, lub zastraszyć go (dwukrotnie), by opuścił miasto.

Następnie udaj się do Sanjara, którego znajdziesz w siedzibie MGG (G na mapie Gwiezdnej Zatoki). Powiedz mu, że rozprawiłeś się z grupa Elijaha, co zakończy zadanie. Reputacja u MGG wzrośnie.

Następnie: The Outer Worlds - Największe trofeum pana Picketta

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Rodzinna sprawa

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze