Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Żuwaczki zagłady

Na ratunek Bertholdowi.

The Outer Worlds - Żuwaczki zagłady Na ratunek Bertholdowi.

Podczas wykonywania misji głównej Radio Wolny Monarch, gdy będziesz przechodził przez Jaskinie w Diabelskim Szczycie (C1 na mapie Dziczy Monarcha), natrafisz na gniazdo modliszycy, jednej z najpotężniejszych bestii w The Outer Worlds.

Ten ogromny stwór znajduje się w górnej części lokacji, niedaleko wyjścia z jaskini.

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

Kiedy zbliżysz się do modliszycy (1), odezwie się Berthold (2), który nie może zejść z półki skalnej, dopóki wielka bestia żyje. W ten sposób rozpoczniesz kolejne zadanie dodatkowe w The Outer Worlds.

Gdy uporasz się modliszycą (pozwól, aby towarzysze ją atakowali, a ty z bezpiecznej odległości prowadź ostrzał wroga), podejdź do Bertholda i porozmawiaj z nim. Ten podziękuje ci i poprosi cię o spotkanie w obozie najemników - Koszary ZZK (E na mapie Dziczy Monarcha), które położone są na Wierzchołku Diabelskiego Szczytu (C2 na mapie Dziczy Monarcha).

W tym celu wyjdź z jaskini. Wyjście odnajdziesz niedaleko gniazda modliszycy - podążaj w górę ścieżki. Po opuszczeniu groty, skręć w prawo. Wydeptaną drogą dotrzesz do obozu, gdzie będzie czekał na ciebie Berthold (3).

Porozmawiaj z nim i zakończ zadanie. Wręczy ci kartę magnetyczną do schowków z bronią ZZK, które znajdują się wewnątrz budynku ZZK (4). Zabierz z pojemników, szafek i stołu sprzęt, który ci się przyda.

Podczas dialogu z Bertholdem możesz nakłonić go, aby pomógł ci podczas walki z maruderami w stacji transmisyjnej w zadaniu Radio Wolny Monarch.

Następnie: The Outer Worlds - Drobna pamiątka

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Największe trofeum pana Picketta

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze