Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Division 2 wraca do życia - zapewnia Ubisoft

Po przerwie wywołanej pandemią.

Ubisoft przygotował nową aktualizację i zapowiada dalsze wsparcie sieciowej strzelanki The Division 2, po tym jak wiele planów z ubiegłych dwóch lat pokrzyżowała globalna pandemia koronawirusa.

Jeszcze dzisiaj na publicznych serwerach testowych powinna pojawić się pierwsza porcja nowości. To między innymi tryb rozgrywki Countdown, w którym ośmiu graczy stara się wykonywać wspólnie cele na przygotowanej do tego celu mapie.

Jest też nowy system rozgrywki. Biegłość (expertise) pozwala zdobywać doświadczenie dla określonych broni, zestawów pancerza i wariantów umiejętności. Punkty otrzymujemy za używanie poszczególnych elementów.

Zobacz na YouTube

Do tego kolejne bronie, w tym egzotyczny karabin snajperski Dread Edict (na bazie SVD) i karabin maszynowy Bluescreen (na bazie Stoner LMG).

Co równie ważne, że dyrektor kreatywny Yannick Banchereau wyjaśnił jednocześnie, że gracze nie powinni spodziewać się rewolucyjnych zmian w The Division 2, lecz po prostu powrotu do standardowego wsparcia.

„Kluczowy w tej aktualizacji jest nie rozmiar, lecz zwiastun powrotu do normalności. Jeśli oferowane treści nie są tym, na czekaliście, to wiedzcie, że w ciągu roku ukażą się kolejne patche” - napisał.

Read this next