Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Division 2 - umiejętności: Dron (strzelec, obrońca, bombardier, naprawiacz)

Pomoc z powietrza.

O dobrodziejstwach, które niosą ze sobą drony, nie trzeba wspominać. To niewielkie, latające urządzenia, które dziś służą cywilom głównie do nagrywania filmów oraz wykonywania zdjęć z powietrza, często z bardzo dużych wysokości.

Drony spopularyzowały się jednak dopiero kilka lat temu, a wcześniej z urządzeń tego typu korzystało tylko wojsko. Także w The Division 2 latające urządzenia zostały sprytnie zaimplementowane.

Nie wykonujemy nim jednak fotografii i nie nagrywamy filmów - cztery warianty dronów przede wszystkim ostrzeliwują wrogów z niedużej wysokości, ale potrafią także odbijać wrogie pociski czy odnawiać pancerz.

  • Strzelec - śledzi cele i stara się utrzymać je w polu widzenia, jednocześnie nie przestając strzelać.
  • Obrońca - stara się odbijać nadlatujące pociski za pomocą emitera fal dźwiękowych, zamontowanego pod dronem.
  • Bombardier - wymaga od agenta wyznaczenia dwóch punktów, po czym zrzuca pomiędzy nimi serię miniaturowych ładunków wybuchowych.
  • Naprawiacz - odnawia pancerz pobliskich sojuszników, można go też wycelować w konkretnego sojusznika.

Kiedy wybrać i dla kogo są umiejętności Dron w The Division 2

Drony to bardzo uniwersalna umiejętność. Pasują do każdego stylu rozgrywki, choć dużo zależy od wybranego jednego z czterech wariantów tej zdolności. Jeśli w drużynie nie mamy nikogo, kto ma umiejętność leczniczą Ulu, warto zainwestować w analogiczny odpowiednik drona.

Jeśli jednak jesteśmy nastawieni bardziej bojowo, powinniśmy spoglądać raczej w kierunku Strzelca i Bombardiera. Warto podkreślić, że drony najlepiej sprawdzają się na powietrzu, choć w ciasnych pomieszczeniach radzą sobie także nad wyraz poprawnie.


Read this next