Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Callisto Protocol - znajdźki i sekrety

Wszystko o sekretach w grze.

W The Callisto Protocol odnajdziesz kilka rodzjaów znajdziek, ale wszystkie znajdują się w zakładce dane biograficzne. Są to najczęściej dzienniki audio (nagrania) oraz implanty. Sekrety znajdujesz w każdym z rozdziałów gry.


Dzienniki audio (nagrania) - są to poukrywane w różnych miejscach dzienniki. Gdy je podniesiesz, możesz je odsłuchać. Zazwyczja dowiesz się z nich więcej o danej osobie oraz sytuacji i wydarzeniach.

Implant - dane ukryte są w ciele, które musisz wyciąć z ciała. Aby wyciąć implant, poprostu podejdź do ciała i wykonaj odpowiednią interakcję.


  • WSKAZÓWKA: znalezienie wszystkich sekretów, czyli danych biograficznych, jest wymagane w celu uzyskania osiagnięcia Kolekcjoner. Więcej na na stronie trofea i osiagnięcia.

Warto przeczesywać różne lokacje i pomieszczenia, nie tylko w celu odnalezienia dzienników, ale również by zdobyć odpowiednie zasoby, które umożliwiają łatwiejsze rozprawianie się z wrogiem i przeżycie na polu walki. Niemniej, zachęcamy do odsłuchiwania nagrań - wprowadza to dodatkowy smaczek poznawania tła fabularnego.

Spis treści: The Callisto Protocol - Poradnik, Solucja

Read this next