Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy Street Fighter 5 w wersji beta zawieszone do odwołania

Capcom przeprasza.

Capcom przyznał, że problemy z testami Street Fighter 5 na PlayStation 4 są na tyle poważne, że serwery zostaną wyłączone do odwołania.

Prosimy nie bić Capcomu

„Celem bety jest właśnie wyeliminowanie usterek tego typu, ale stało się jasne, że stoimy przed problemami znacznie większymi, niż spodziewane” - napisano na oficjalnym blogu. „Składamy najszczersze przeprosiny wszystkim uczestnikom.”

„Po trzech dniach testów czujemy, że gracze nie otrzymują wrażeń na odpowiednim poziomie, choć czyniliśmy postępy i zbieraliśmy wartościowe informacje. Najlepszym rozwiązaniem jest wyłączenie serwerów na dłuższy czas.”

„Przekładamy pierwszą fazę testów do czasu, gdy doświadczenia będą pozytywne dla wszystkich zainteresowanych.”

Część posiadaczy PlayStation 4 może być rozczarowana, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że dostęp do bety zarezerwowano dla posiadaczy zamówień przedpremierowych.

Capcom zapewnia jednak, że w planach są trzy fazy testów, a ta pierwsza - nieudana - nie będzie się liczyć jako jedna z nich. Uczestnicy mogą też liczyć na bonusy w grze. Przeproszono także fanów z Europy i Azji, którzy w ogólnie nie zdołali podłączyć się do serwerów - ci także mogą liczyć na prezent w przyszłości.

„Rozumiemy, jak frustrujące jest bycie tak blisko oczekiwanej gry, która jednak nie działa” - dodaje wydawca. „Cały zespół jest bardzo rozczarowany, że nie udało się zapewnić odpowiednich wrażeń.”

Pełna wersja Street Fighter 5 ukaże się w marcu przyszłego roku na PC i PlayStation 4.

Cover image for YouTube videoStreet Fighter V - E3 2015 Trailer | PS4

Masz chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Street Fighter V

PS4, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze