Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tegoroczne finały Mistrzostw Świata World of Tanks ponownie w Polsce

Pod koniec kwietnia w Warszawie.

Studio Wargaming ogłosiło, że tegoroczne finały Ligi World of Tanks - Grand Finals 2015 - odbędą się ponownie w Polsce.

Imprezę zaplanowano na weekend 25 - 26 kwietnia, w hali EXPO XXI w Warszawie. Do rywalizacji przystąpi 12 najlepszych drużyn z całego świata.

„Przygotowania do największych zawodów eSportowych w historii ligi Wargaming.net już się rozpoczęły” - komentuje Mohamed Fadl, dyrektor eSportu w Wargaming. Zmodyfikowane zasady gry zmienią oblicze eSportu w World of Tanks.”

„Bardzo się cieszę, że Warszawa już po raz drugi gościć będzie najlepszych zawodników gry World of Tanks” - dodaje Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy. „Dzięki dobrej współpracy, a także wyśmienitej atmosferze, jaka panowała podczas ubiegłorocznych rozgrywek, organizatorzy ponownie zdecydowali się wybrać stolicę na gospodarza finałów.”

Ruszyły już przygotowania do regionalnych kwalifikacji, ze zmienionym zasadami rozgrywki w porównaniu z ubiegłym rokiem, co ma premiować bardziej dynamiczną i atrakcyjną dla widzów rozgrywkę. Wyeliminowano też remisy.

Wstęp na imprezę będzie wolny. Nie podano jeszcze puli nagród dla drużyn, ale odwiedzający mogą liczyć na prezenty.

W ubiegłym roku zmagania wygrał zespół Natus Vincere, pokonując w finale Virtus.Pro i zgarniając 100 tysięcy dolarów.

Tak było w ubiegłym roku
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze