Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szczegóły na temat przyszłości serii Disney Infinity

Bez nowej części w tym roku.

W czasie transmitowanej na żywo prezentacji poświęconej przyszłości Disney Infinity - produkcji opartej na podłączanych do PC lub konsoli zabawkach - twórcy cyklu ujawnili, że w tym roku nie ukaże się kolejna odsłona serii. Przygotowali jednak dla fanów parę niespodzianek.

Twórcy zamierzają wydać kilka dodatków do Disney Infinity 3.0

Autorzy zamierzają wydać kilka rozszerzeń do trzeciej części gry. 15 marca ukaże się Marvel Battlegrounds - zestaw nastawionych na kooperację misji, które pod względem mechaniki rozgrywki przypominać będą „chodzone” bijatyki.

W dodatkowych zadaniach maksymalnie czterech graczy połączy siły, kierując zmechanizowanymi wersjami bohaterów znanych z dotychczasowych odsłon Disney Infinity.

W tym samym czasie w sklepach pojawią się nowe figurki - Kapitana Ameryki, Czarnej Pantery, Ant-Mana i Vision. Standardowo, pozwolą odblokować w grze postacie powiązane z tymi zabawkami.

W planach są kolejne DLC, które mają zostać wydane na przestrzeni następnych miesięcy. Zawierać będą zestawy misji oparte na „największych wydarzeniach” szykowanych przez koncern Walt Disney.

Deweloperzy podkreślają, że każdy z nowych pakietów związany będzie z jedną z czterech marek znajdujących się w posiadaniu firmy - Disneyem, Pixarem, Marvelem i „Gwiezdnymi wojnami”.

Dokładne szczegóły dotyczące nadchodzących dodatków nie są na razie znane. Poniżej zapis prezentacji, w trakcie której pokazano pierwsze fragmenty rozgrywki z rozszerzenia Marvel Battlegrounds.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze